تبلیغات
ستاد نماز جمعه کلات نادر - خطیب جمعه کلات:هجمه به شورای نگهبان زیر سوال بردن انتخابات است.

خطیب جمعه کلات:هجمه به شورای نگهبان زیر سوال بردن انتخابات است.


حجت الاسلام والمسلمین صاحبی امام جمعه کلات در خطبه های نماز جمعه این هفته کلات افزود:یکی از چیزهایی که بسیار مهم است ،بحث حق الناس است. در وصایای پیامبرا اسلام (ص) به امیرالمومنین (ع)است که فرمودند :یا علی بالاترین درجه جهاد اینست که به کسی ظلم نکنی _پیامبر اسلام در اخرین لحظات عمرشریفشان وارد مسجد شدندوبالای منبر فرمودند :هرکس برمن حقی دارد یا حلال کند یا حقش را بگیرد چون من طاقت عذاب آخرت را ندارم پس انسان باید تمام  سعی و تلاشش این باشد که ظلم نکند و آه مظلوم پشت سرش نباشد.

وی در خطبه دوم فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد انتخابات هفتم اسفند بیان کردند:توطئه دشمنان عوض شده در اول پیروزی انقلاب دشمنان ما انتخابات را تحریم می کردند ولی حالا شیوه آنها عوض شده اول دارند شورای نگهبان را می کوبند ،وبر علیه آن حرف می زنند که بعد اگر نمایندگانی انتخاب شدند برای مجلس بگویند این نمایندگان غیر قانونی هستند و همچنین بر علیه مجلس خبرگان که از اهمیت و جایگاه بسیار والایی برخوردار است دارند توطئه می کنند.
وی در پایان گفتند :مردم ماباید بصیرت و اگاهی داشته باشند و کسانی را که دشمن دارد اعمال می کند برعکس نظر دشمن عمل نمایند.
 [ جمعه 30 بهمن 1394 ] [ 08:51 ق.ظ ] [ سید ]