تبلیغات
ستاد نماز جمعه کلات نادر - خطیب جمعه کلات:حضور مردم در انتخابات پاسخ قاطعی بر دسیسه‌های غرب بود.

خطیب جمعه کلات:حضور مردم در انتخابات پاسخ قاطعی بر دسیسه‌های غرب بود.


حجت‌الاسلام  والمسلمین  صاحبی امام‌جمعه شهرستان در نماز جمعه این هفته بابیان اینکه دهه فاطمیه را با توجه ویژه‌ای نگاه کرد،گفت: حضرت زهرا(س) برای همه عالمیان اسوه و الگو است و در عمر کوتاه خود برکات را نصیب عالمیان کرده است.

حجت‌الاسلام صاحبی با تأکید بر اینکه باید در زندگی حرام و حلال را تفکیک کنیم،اظهار داشت: رعایت حرام و حلال در زندگی تأثیر مستقیمی بر برکات و آثار سو در زندگی دارد.

وی در ادامه با اشاره به زندگی شیخ عبدالکریم حائری گفت: باید لقمه‌های شبهه‌ناک را از زندگی دور کنیم.

امام‌جمعه کلات با این عنوان که کسانی که در زندگی حلال و حرام را رعایت می‌کنند؛ روحشان ظریف و الهی است،گفت:انسان باید در عصر حاضر در زندگی از نزول؛ رشوه؛ حق و ناحق جلوگیری کند.

وی در تصریح این خبر گفت: مال حرام در زندگی اثر وضعی دارد که خود زندگی را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

خطیب جمعه کلات بابیان نقش کمیته امداد به‌عنوان یک‌نهاد مردمی گفت: باید با کمک به این نهاد به هر طریقی گره و مشکل را از زندگی مردم نیازمند باز کرد.

امام‌جمعه کلات بابیان اینکه فاصله بین اسلام و کفر ترک نماز، اظهار داشت: باید تنها به واجبات اکتفا نکنیم و در کارهای خیر حضورداشته باشیم تا از برکاتش بهره‌مند شویم.

حجت‌الاسلام صاحبی بابیان اینکه باید در نیازمندی‌های مددجویان آسیب‌شناسی شود و محرومیت‌زدایی گردد؛ عنوان داشت: کمیته امداد نباید نیازمندان را در وادی کمک‌رسانی فراموش کنند.

خطیب جمعه کلات در ادامه تصریح کرد: قسمت‌هایی از زندگی را برای کارهای دینی و قرآنی وقف کنید تا در زندگی از برکاتشان استفاده کنید.

وی افزود: وقف تنها به وقف مالی نیست بلکه می‌توان با یک درخت و قطعه زمینی برای گسترش دین و قرآن تلاش کرد.

امام‌جمعه کلات در پایان با تشکر از حضور مردم در پای صندوق‌های رأی؛ عنوان داشت: حضور بانشاط مردم در پای صندوق‌های رأی توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی را خنثی کرد و مردم با حضور و انتخاب بصیرانه در سرنوشت کشور را رقم زدند.
[ جمعه 14 اسفند 1394 ] [ 04:12 ب.ظ ] [ سید ]