تبلیغات
ستاد نماز جمعه کلات نادر - خطیب جمعه کلات : اقتصاد در تولید وحمایت از تولیدکنندگان است.

خطیب جمعه کلات : اقتصاد در تولید وحمایت از تولیدکنندگان است.


حجت الاسلام والمسلمین صاحبی امام جمعه شهرستان در خطبه های این هفته نماز جمعه بیان داشت: در سفارشی از پیامبر اسلام (ص) داریم که به آقا امیرمومنین فرمودند : کسی که نفع دینی و دنیایی برای تو ندارد با او معاشرت نکن.
وی در ادامه فرمودند : ماچند نوع معاشرت داریم : معاشرت واجب ،مستحب و معاشرت مضر وخطرناک ،باید مواظب باشیم با افرادی که مضر هستند یا در شبکه هاو فضاهای مجازی که می بینیم دارند به اعتقادت ما ضربه می زنند و مضر هستند باید جدا شویم وروابطمان را قطع کنیم ،در یک روایتی پیامبر اسلام  فرمودند : هر کس باآدم کافر پیوند برادری ببندد یا با انسان فاجر ومنحرف قلبا قاطی شود او هم کافر وفاجر است،انسان با هر کس وهر چیزی که می نشیند رنگ وبوی اورا می گیرد پس باید در رفت وآمد ها معاشرتها خیلی دقت کنیم .
خطیب جمعه کلات در خطبه دوم به فرمایشات مقام معظم رهبری اشاره کرد و فرمودند  : مقام معظم رهبری سال 95 را اقتصاد مقاومتی ، اقدام وعمل نامگذاری کردند ،آقا فرمودند : به گمان من مساله اقتصاد در اولویت اول است ،اگر دولت بتوانند مساله اقتصادی را درست کنند امید این هست که در مسائل دیگر مثل مسایل اجتماعی ،آسیب های اجتماعی ،اخلاقی وفرهنگی تاثیرگذار باشند ، در مساله اقتصاد آن چیزی که مهم واصل است مساله تولید داخلی ،مساله اشتغال و رفع بیکاری است مساله تحرک ورونق اقتصادی ومقابله با رکود است .
وی در پایان افزودند .تنها چیزی که می تواند با بیکاری ،گرانی ،و رکود مقابله کند اقتصاد مقاومتی است .و تمام نخبگان اقتصادی حتی آنهایی که نظام را قبول ندارند اقتصاد مقاومتی راقبول دارند پس باید امسال عزم جدی همه مردم و مسئولان برای اقدام عملی اقتصاد مقاومتی داشته باشند تا انشاءا... با توفیقات الهی براین مشکلات فائق بیاییم  . [ جمعه 6 فروردین 1395 ] [ 02:23 ب.ظ ] [ سید ]