تبلیغات
ستاد نماز جمعه کلات نادر - خطیب جمعه کلات درخطبه های نمازجمعه این هفته اظهارداشت :

خطیب جمعه کلات درخطبه های نمازجمعه این هفته اظهارداشت :

حجت الاسلام ولمسلمین رفعتی خطیب موقت جمعه کلات در خطبه اول نماز جمعه اظهار داشتند: یکی از مصادیق امر به معروف ونهی از منکر شکر گزاری در مورد کارهای که به صورت پنهانی وآشکارا انجام می شود که از ان بعنوانه صدقه یاد کرده وگفتند: که خداوند هم فرموده اگر کسی کار خیری انجام داد او را متذکر شوید  که کمترین هزینه شکر نعمت تشکر زبانیست .
وی در ادامه افزودند : باید به اندازه نیاز تشکر شود  
وی در خطبه دوم اشاره ای به مناسبت های هفته نیز داشتند و فرمودند :  حضرت فاطمه زهرا (س) در همیشه اوقات در نماز شب شان همسایه ها را دعا نموده و فرمودند که اگر می خواهیم خداوند به ما رحم کند باید به دیگران رحم کنیم .
 حضرت فاطمه زهرا (س) سنگ ولایت را همیشه به سینه می زدند ودر دفاع از ولایت هیچ موقع کوتاه نیامدند.
حجت الاسلام ولمسلمین رفعتی اظهار داشتند : حضرت فاطمه زهرا (س)  همیشه کمک کار حضرت علی ( ع) بودند و جزء در یک مورد هیچ موقع از حضرت چیزی بی مورد درخواست نکردند.
ایشان اشاره نیز به تولد معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره ) داشتند و فرمودند : در 12 فروردین که روز جمهوری اسلامی نامگذاری شده است 98/2 مردم به جمهوریاسلامی رای دادند و گفتند گرچه از لحاظ اقتصادی  و معیشتی شاید در رفاه باشیم اما انقلاب نیاز به روح دارد  در نتیجه همه تسلیم  اسلام  و انقلاب اسلامی شدند .
و در پایان نیز در مورد اقتصاد مقاومتی که فرموده رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای است فرمودند : همه مسئولیم و فقط مسئولین اجرایی مقصر نیستند همه  زن و مرد باید تلاش کنیم و کشور خودمان را بسازیم.


[ شنبه 14 فروردین 1395 ] [ 10:47 ق.ظ ] [ سید ]