تبلیغات
ستاد نماز جمعه کلات نادر - خطیب جمعه کلات درخطبه های نمازجمعه این هفته اظهارداشت :

خطیب جمعه کلات درخطبه های نمازجمعه این هفته اظهارداشت :

خطیب جمعه کلات:برجام نتیجه قدرت دفاعی ایران، برای به‌پای میز محاکمه کشیدن دشمن بود.


حجت الاسلام والمسلمین رفعتی خطیب موقت کلات در خطبه‌های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: هرکسی باخدای خود ارتباط برقرار کرد و نام و یاد خدا را بزرگ شمرد خداوند روزی اخروی و دنیوی را به او خواهد بخشید.

خطیب موقت کلات افزود: ما باید خدا را شاکر باشیم و با انجام واجبات در درگاه الهی شکر گذاری کنیم.

رفعتی بابیان اینکه هرکسی بهشت می‌خواهد باید به مفاتیح جنان مراجعه کند، اظهار داشت: کلید درب‌های بهشت در قرآن و مفاتیح جنان است.

وی در برابر سؤال افرادی که از عربی بودن قرآن انتقاد داشتند،گفت: باید با ترجمه و یادگیری آیات الهی به محتوای قرآن رجوع کنید.

امام‌جمعه کلات بابیان اینکه با مرگ، پرونده انسان‌ها بسته نمی‌شود ،بلکه صدقه‌های جارییه ای است که در زندگی کردن در آخرت استفاده می کنند، اظهار داشت: باید انسان به دنبال صدقه های جاری باشد.

وی با اشاره به‌روز ارتش جمهوری اسلامی بابیان اینکه برخی در اوایل انقلاب به عنوان حکومت اسلامی درصدد ایجاد نشدن ارتش بودند که با مخالفت امام راحل (ره)مواجهه شدند، ایشان بیان داشتند: تجربه شیرین با داشتن ارتش در هشت سال  جنگ تحمیلی برای ملت شریف ایران اسلامی  در اذهان  ماندگار شد . 

خطیب موقت کلات با این عنوان که هرچند در عصر گفتمان قراردادیم، ولی باید موشک‌ها و قدرت را برای روزهای سرنوشت‌ساز داشته باشیم،اظهار داشت: برجام نتیجه قدرت دفاعی ایران برای به‌پای میز محاکمه کشیدن دشمنان نظام و انقلاب  بود.[ شنبه 28 فروردین 1395 ] [ 09:52 ق.ظ ] [ سید ]