تبلیغات
ستاد نماز جمعه کلات نادر - خطیب جمعه کلات:

خطیب جمعه کلات:

خطیب جمعه کلات:تحقق اقتصادمقاومتی گوشه ای از وظایف انقلاب است .


حجت الاسلام و المسلمین صاحبی امام جمعه شهرستان در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت : در مورد خطبه پیامبر در آخرین جمعه ماه شعبان :ای مردم همانا ماه خدا همراه با برکت و رحمت و آمرزش به شما روی آورده است .ماهی که نزد خدا برترین ماه هاست و روز هایش بهترین روز ها و ساعاتش بهترین ساعات است ، ماهی که در آن  به میهمان خدا دعوت شده اید و از شایستگان کرامت الهی قرار داده شدید .
وی در ادامه فرمودند : در این ماه یاد کنید با گرسنگی و تشنگی خودتان گرسنگی و تشنگی روز قیامت را وبه فقرا صدقه بدهید وبه بزرگان خود احترام کنید و به بجه ها رحم کنید.


خطیب جمعه کلات در خطبه دوم بیان داشت : امروز برای برون رفت از مشکلات اقتصادی باید اقدام و عمل سر لوح همه مدیران ومسئولان جامعه باشد .
وی در پایان اشاره ای به فرمایشات مقام معظم رهبری داشتند وفرمودند : مقام معظم رهبری در سخنرانی اخیر 57 بار واژه انقلابی را تکرار کردند که این نکته قابل تامل هست و همه باید بدانند انقلابی بودن وانقلاب عمل کردن هست که می تواند جامعه و کشور را از گرفتاری ها و مشکلات نجات دهد همانطور که حضرت امام با انقلابی عمل کردن کشور را از خیلی از منجلابها ی وابستگی ،سیاسی و اخلاقی نجات داد.[ جمعه 21 خرداد 1395 ] [ 09:11 ق.ظ ] [ سید . ]