تبلیغات
ستاد نماز جمعه کلات نادر - خطیب جمعه کلات:

خطیب جمعه کلات:

خطیب جمعه کلات : یکی از راههای قدرتمند شدن اقتصاد اعتماد به سرمایه های داخلی است.


حجت السلام والمسلمین صاحبی خطیب جمعه کلات در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت : یکی از راههای قدرتمند شدن اقتصاد اعتماد به سرمایه های داخلی وانسانی خصوصا جوانان هست که باید به این جوانان اعتمادکرد واگر اقتصاد کشور رابه آنها بسپاریم همانطور که در هشت سال دفاع مقدس پیش بردند در عرصه اقتصادی هم به نحو احسن پیش خواهند برد.
وی در ادامه افزودند : بحث واردات و صادرات هست که ما باید بتوانیم با روشهای جدید و استفاده از روشهای نوین و مکانیزه خصوصا در عرصه کشاورزی تولیدات را افزایش  دهیم واز واردات محصولاتی مانند گندم و برنج و سایر محصولات بی نیاز شویم که این می طلبد همه عزیزان خصوصا جهاد کشاورزی هم آموزش دهند .هم کمک کنند تا روشها اصلاح شود و دیگر در عرصه باید بتوانیم بجای خام فروشی نفت و گاز آنهارا تبدیل به فراورده های نفتی کنیم وبعد صادر نماییم.

ایشان در پایان دشمنان انقلاب و نظام خصوصا آمریکا که در مساله برجام بد عهدی کردند و گاهی خط و نشان می کشند که ما برجام را پاره می کنیم باید بدانند همانطور که حضرت آقا فرمودند اگر انها برجام را پاره کنند ما آن را اتش می زنیم.[ جمعه 28 خرداد 1395 ] [ 08:43 ق.ظ ] [ سید . ]