تبلیغات
ستاد نماز جمعه کلات نادر - خطیب موقت جمعه کلات در خطبه های این هفته اظهار داشت:

خطیب موقت جمعه کلات در خطبه های این هفته اظهار داشت:حجت السلام والمسلمین روح الله صلاحیان خطیب موقت کلات در خطبه نماز جمعه این هفته کلات بیان داشتند:با توجه به آیه شریفه سوره روم 21-یکی از نخستین کارهای که باعث استوار شدن پایه های کانون خانواده می شود خوب شوهر داری کردن است .
ایشان در خطبه دوم اظهار داشت :آمریکابداند ایران طبق دستور آیه قرآن به تمام تعهدات خود در برجام پایبند است ولی اگر طرف مقابل بخواهد بد عهدی کند را هی جز مقابله با انها  نیست .با گذشت یک سال از امضای برجام وعمل کردن ایران به تعهدات خود در توافق هسته ای اقای بان کی مون دبیرکل سازمان ملل در گزارش اخیر خود به شورای امنیت .پرتاب موشک با لستیک ایران را مخالف روح توافق دانسته ،تعجب آور است که پرتاب موشک با کدام بخشی از توافق هسته ای ناسازگاری دارد  چون که در توافق هسته ای هیچ اشاره ی به موضوع موشک بالستیک وجود ندارد ،وفقط در قطعنامه 2231به این موضوع اشاره شده وآن هم اینکه ایران از ساخت موشک هایی که طراحی آن برای حمل سلاح هسته ای باشد پرهیز کند ،با اینکه آزمایش موشک بالستیک یک نوع قدرت دفاعی ایران است. و تنها دلیل آقای بان کی مون هم این است که این کار باعث افزایش تنش در منطقه می شود ،باید به آقای بان کی مون عرض کنیم که تنش در منطقه را کسانی ایجاد کرده اند که یک سال و بیش از سه ماست . به یمن حمله می کنند ،و 5 سال است که با کمک کردن به تروریست در سوریه ایجاد تنش کرده اند وشما سکوت کرده اید.
پس ازتوافق هسته ای تاکنون  52لایحه و قطعنامه در کمیته های مختلف مجلس نمایندگان و سنای آمریکا علیه کشور ایران طرح شد،که اکثرا با روح برجام مخالف است گوشی در گزارش خود انها راذکر نکرده.
و همین طور نماینده آمریکا سامانتا پاور در سازمان ملل گفته ،ایران با آزمایش موشک های با لستیک،توافق هسته ای را نقض کرده است و ثبت نقض قطعنامه بین المللی درباره برنامه هسته ای ایران باید ادامه یابد.
ایشان در پایان اشاره ای  به اقامه اولین نماز جمعه بعد از انقلاب توسط آیت الله طالقانی داشتند.


[ شنبه 2 مرداد 1395 ] [ 09:40 ق.ظ ] [ سید . ]