تبلیغات
ستاد نماز جمعه کلات نادر - ✅خطیب جمعه کلات : مهمترین مشکلات معیشتی مردم دغدغه عمیق ومستمر رهبری و انقلاب است.

✅خطیب جمعه کلات : مهمترین مشکلات معیشتی مردم دغدغه عمیق ومستمر رهبری و انقلاب است.

✅ حجت الاسلام والمسلمین صاحبی امام جمعه محترم شهرستان کلات درخطبه های نماز جمعه این هفته فرمودند :
✅در آخرالزمان شیطان باتمام قوا وارد میدان می شود و نوک تیز حملات شیطان به سمت خانواده هاست، واگر قرار است سربازی تربیت شود در خانواده هاست.
✅ایشان درادامه اظهار داشتند :خداوند در سوره تحریم آیه 6 به مومنین توصیه می کند خودتان و خانواده ها را از آتش جهنم حفظ کنید لذا همه والدین مواظبت کنند ودر تربیت فرزندان کوشا باشند، بچه ها را متذکر خداوند کنند، امر به معروف و نهی از منکر دستور اسلام است که باید پدر و مادر به فرزندان خودشان آموزش دهند.
 ✅ وی مهمترین ناهنجاری های خانوادگی در آخر الزمان از هم گسیختگی خانواده هاست و بنیاد خانواده به شدت سست و آسیب پذیر خواهد شد، فساد و آفت های فراگیر این دوران در متن تمام خانه های شرق وغرب عالم نفوذ خواهد کرد.
✅حجت‌الاسلام والمسلمین صاحبی درخطبه دوم اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری داشتند و فرمودند :تنها راه بهبود وضعیت معیشتی مردم تکیه بر اقتصاد داخلی است و برجام ثابت کرد که امیدی به آمریکا نیست، ومشکلات معیشتی مردم دغدغه عمیق ومستمر رهبری و انقلاب است و تنها راه حل مشکلات مردم توجه به ظرفیت های داخلی است. 
✅ وی در ادامه با تبریک روز خبرنگار بیان داشتند :خبرنگاران پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند و مسئولیت بسیار خطیری دارند، صداقت، امانتداری وانصاف باید سرلوحه هر خبرنگار باشد و مشکلات جامعه را از نزدیک رصد کند و آنها را به مسئولان منتقل کند. 
✅ایشان در پایان از کلیه نماز گزاران تقدیر و تشکر کردند.
 
✅ پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه کلات

✅لینک عضویت در کانال 
https://telegram.me/emamjomehklatnader
✅ آدرس سایت 
www.kalat.mihanblog.com


[ جمعه 15 مرداد 1395 ] [ 03:22 ب.ظ ] [ سید . ]