تبلیغات
ستاد نماز جمعه کلات نادر - خطیب جمعه کلات :

خطیب جمعه کلات :

 خطیب جمعه کلات : 
 خودداری حکام سعودی از عذرخواهی نشان از اوج وقاحت بی شرمی آنان است.


✅ حجت الاسلام والمسلمین صاحبی امام جمعه شهرستان در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشتند. 
اسلام در اهمیت غذا بسیار تاکید کرد است،  اسلام بر اساس نیاز انسان و با توجه به محیط، سن، شغل و.... برای سبد غذایی انسان برنامه داده، چون سلول های اعضاء و جوارح مانند مغز، قلب، کلیه،چشم، مو،ناخن وپوست هر کدام نیازمند غذای خاص خود هستند. 
✅ایشان در ادامه فرمودند:غذای حلال غذایی است که خداوند آنچه را به مصلحت انسان دیده حلال کرده که با دستگاه های بدن هماهنگ ومتعادل باشد،
امام صادق (ع)فرمودند هر کس چهل روز گوشت را ترک کند خلق و خوی او بد می شود، وپیامبر اسلام (ص) فرمودند هر کس چهل روز پشت سر هم گوشت بخورد سنگدل می‌شود. 
✅ ایشان در خطبه دوم اشاره ای به بیانات مقام معظم رهبری در بین خانواده های شهدای منا داشتند و فرمودند. کوتاهی و بی کفایتی ال سعود در این حادثه اثبات مجددی بر بی لیاقتی این شجره خبیثه در اداره حرمین شریفین بود. 
✅ ایشان فرمودند :جان باختن تعداد زیادی از حاجیان خانه خدا در حال عبادت وبا لبان تشنه زیر آفتاب سوزان غم انگیز و فراموش نشدنی است. 
✅ ایشان در پایان بیان داشتند:خودداری حکام سعودی حتی از یک عذرخواهی زبانی نشان از اوج وقاحت و بی شرمی آنان است، متاسفانه با اینکه حدود هفت هزار حاجی از اکثر کشورها ی مسلمان به شهادت رسیدند ولی کشور ها و دولت‌ها به این فاجعه دردناک واکنش  خوبی نشان ندادند.
 
✅پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه کلات

لینک عضویت در کانال 
https://telegram.me/emamjomehklatnader
آدرس سایت 
www.kalat.mihanblog.com


[ جمعه 19 شهریور 1395 ] [ 05:10 ب.ظ ] [ سید . ]