تبلیغات
ستاد نماز جمعه کلات نادر - خطیب جمعه کلات:

خطیب جمعه کلات:

خطیب جمعه کلات ؛ 
                           مسئولین خدمت در نظام اسلامی را یک افتخار بدانند 

حجت الاسلام والمسلمین محمدصاحبی در خطبه های نمازجمعه این هفته که در مصلای صاحب الزمان با بیان اینکه نظریه پرداز امریکا عنوان داشته است که دولت امریکا نمی تواند بر ایران مسلط شود اظهارداشت: چرا که ایران شیعه است و شیعه همانند پرنده دارای دوبال عاشورا و مهدویت است.
وی در ادامه تصریح کرد شهادت و انتظار این پرنده زرهی بر تن دارد به نام ولایت شیعه که با عاشورا و انتظار شناخته و پیروز شناخته شده است.
حجت الاسلام صاحبی با اشاره به عناوین و اسامی حضرت مهدی عج در کتب اسمانی عنوان داشت: 40نام و لقب از وجود اقا امام زمان در همه ادیان الهی بیانگر و تحلیل ظهور است همچون قرآن که و احدایث اطهار که حدود 250 ایه از قران مرتبط به امام زمان عج است.
وی ادامه داد: کسی که منتظر است از زبان کار و زندگی مواظبت می کند.
امام جمعه کلات به معرفی چند کتب از مهدویت از جمله گفتمان مهدویت اثر آیت الله صافی گلپایگانی، دادگستر جهان ابراهیم امینی،حکومت جهانی مهدی ایت الله مکارم شیرازی اشاره کرد .
خطیب جمعه کلات با تبریک هفته وحدت اظهارداشت: امروز مهم ترین وظیفه اتحاد،یکپارچگی،دامن زدن مسائل تفرقه انگیز است چرا که هند و چین با بالغ برمیلیون جمعیت با 150 خدا و 800عقیده متفاوت ولی در صلح زندگی می کنند ولی مسلمان یک خدا یک پیامیر و با یک کتاب و قبله ولی خیابان هایشان از خون یکدیگر سرخ شده است.
وی استقامت و پیروی از ولایت و استکبار ستیزی و جواب محکم در برابر دهن کجی امریکا و نقض برجام وظیفه همه مردم و مسئولین است.
امام جمعه کلات در پایان با چند توصیه اخلاقی به مسئولین خاطرنشان کرد:اینکه خدمت در نظام اسلامی را یک افتخار بدانند و سعی کنند در رفع مشکلات مردم و جامعه تلاش کنند.
انتهای پیام/
☑️پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه کلات

https://telegram.me/emamjomehklatnader


[ جمعه 19 آذر 1395 ] [ 03:39 ب.ظ ] [ سید . ]