تبلیغات
ستاد نماز جمعه کلات نادر - خطیب جمعه کلات:

خطیب جمعه کلات:

خطیب جمعه کلات :
آزاد سازی حلب اتفاق بسیار مهمی برای سوریه و منطقه است 

حجت‌الاسلام والمسلمین صاحبی با بیان اینکه در عالم هستی حقیقتا شخصیتی به عظمت پیامبر (ص) خلق نشده است گفت :سرور همه انبیا و اوصیا و همه خوب های عالم پیامبر (ص) است.
و در ادامه تصریح کرد پیامبر ما چهل سال در میان مردم زندگی کرد، یک دروغ، یک خیانت، یک ظلم، یک فساد و ضد ارزش از پیامبر سراغ نداشتند زمان جاهلیتی که دختران را زنده به گور می‌کردند. پیامبر اسلام (ص) مایه رحمت و مهربانی بودند ایشان حتی برای ظالم ها هم گریه میکردند که چرا به جهنم میروند.
وی افزود: سخت ترین آموزش، آموزش کلاس اول است دانش آموزی که اصلا الفبا را نمی شناسد معلم اگر میخواهد کلامش در ذهنه دانش آموز اثر داشته باشد باید دلسوز باشد و اگر دانش آموز باور کرد معلم دلش برای او میسوزد آنوقت کلامش تاثیر میگذارد.
امام جمعه کلات در خطبه دوم فرمود :آزاد سازی حلب اتفاق بسیار مهمی برای سوریه و بخصوص برای منطقه غرب آسیا بود، شکست داعش و گروه های تکفیری فرصت بزرگی برای جهان اسلام رغم خواهد زد.
وی افزود چندین هزار تکفیری از چندین کشور دنیا در حلب حضور داشتند که با حمایت سیاسی پ تجهیزات عربی ها خصوصا آمریکا و با حمایت دلار های سعودی و برخی کشور های عربی سعی داشتند حلب را در اختیار داشته باشند، اگر دولت سوریه در حلب شکست میخورد معلوم نبود در آینده چه اتفاقی برای این کشور رغم بخورد.
وی در پایان با تبریک میلاد نبی اکرم (ص) و امام صادق (ع) و رسیدن ماه ربیع الاول گفت الحمداللّه سعودی ها در سوریه و یمن و هم در اجلاس اُپک با شکست مواجه شدند و در تمام میادینی که ایران وارد شده اعم از لبنان،عراق و سوریه با وجود هزینه های سنگین شکستن خورده اند.
:ballot_box_with_check:پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه کلات


https://telegram.me/emamjomehklatnader[ شنبه 27 آذر 1395 ] [ 09:55 ق.ظ ] [ سید . ]