تبلیغات
ستاد نماز جمعه کلات نادر - خطیب جمعه کلات:

خطیب جمعه کلات:

خطیب جمعه کلات :
خطرات ناشی از حضور رژیم صهیونیستی هرگز نباید مورد غفلت قرار بگیرد .حجت الاسلام والمسلمین صاحبی امام جمعه کلات در خطبه های نماز جمعه این هفته کلات که در مصلی صاحب الزمان برگزار شدبه اشاره بالاترین جهاد و ایثار در نزد خدا گفت : بالاترین جهاد ها و تلاش ها اینست که مواظب باشیم آزار هایمان به کسی نرسد ،یعنی در اداره ،در خانه ،در کوچه و بازار مواظب باشد که اذیتش به کسی نرسد وهم حق الناس را رعایت کند .
وی در ادامه خاطر نشان کرد : اگر کسی این چنین باشد بالاترین مومن و بالاترین انسان کامل است ،در روایت داریم خداوند می فرماید به عزت و جلالم قسم من از ظلم ظالم نمی گذرم و گناه نابخشودنی است مگر این که مظلوم حلال کند و  از حقش بگذرد ومهم ترین آن حق الناس است .
حجت السلام صاحبی در خطبه دوم اشارهای به بیانات مقام معظم رهبری در ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از فلسطین داشت و گفت : خطرات ناشی از حضور رژیم صهیونیستی هرگز نباید مورد غفلت قرار بگیرد لذا مقاومت باید از همه ابزار های لازم برای استمرار کار خود برخوردار باشد .
وی در ادامه تصریح کرد : مقاومت توانسته است فلسطین را زنده نگه دارد ،بزرگترین دستاورد مقاومت ایجاد مانع اساسی در برابر پروژهای صهیونیستی است ،آقا فرمودند : انتفاضه سوم هرچند مظلوم تر از دو انتفاضه قبلی است اما درخشان و پر از امید در حرکت است و به اذن خدا خواهید دید که این انتفاضه شکستی دیگر بر رژیم غاصب صهیونیستی تحمیل خواهد کرد . 
ایشان در پایان باتبریک روز امور تربیتی و تربیت اسلامی که هشتم اسفند ماه است گفت : فرزندان خود را به سه ویژگی تربیت کنید ،دوست داشتن پیامبران ،دوست داشتن اهلبیت و خواندن قرآن .

پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه کلات 
#لینک_عضویت ↙️↙️↙️↙️↙️[ جمعه 6 اسفند 1395 ] [ 04:52 ب.ظ ] [ سید . ]