تبلیغات
ستاد نماز جمعه کلات نادر - مطالب تیر 1395

برگزاری سومین جلسه شورای اداری شهرستان

✅حضرت حجت الاسلام والمسلمین صاحبی در بین مدیران ادارات شهرستان به ایراد سخن پرداختند. 

✅ایشان با تبریک روز بهزیستی وتامین اجتماعی فرمودند :این تحولات که در منطقه شاهد آن هستیم شمارش معکوس است برای ظهور حضرت مهدی (عج) 
✅امروز ما وظیفه داریم برای امام زمان کار کنیم و باید سرباز و یار امام زمان پرورش دهیم. 
✅ایشان در ادامه فرمودند :همه ما باید در سنگر ولایت باشیم و از خط امام ورهبری دور نشویم، و شهدا را به فراموشی نسپاریم. 
✅ایشان در پایان از کلیه حاضرین در جلسه تشکر کردند .


پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه کلات
جهت اطلاع رسانی
لینک عضویت در کانال 
https://telegram.me/emamjomehklatnad


[ شنبه 26 تیر 1395 ] [ 12:52 ب.ظ ] [ سید . ]

خطیب جمعه کلات:همه باید تلاش کنند فقر ریشه کن شود.خطیب جمعه کلات در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان داشتند: ما باید امام زمان (عج )بشناسیم و رابطه مان با دوستی و صفا باشد، امروز شمارش معکوس ظهور آقا شروع شده :در روایات از شام به عنوان محل آغاز جنگ بزرگ یاد شده و اینکه 22 کشور جهان در جنگ سوریه وارد شده اند.
وی در ادامه فرمودند :حضرت آیت الله ناصری می فرمودند بعد از بررسی علائم ظهور به وضوح دریافتم 99 در صد از آنها به وقوع پیوسته، حضرت آقا فرمودند :امروز شما به اوضاع دنیا نگاه کنید همان چیزی که در روایات مربوط به ظهور آقا وجود دارد همان امروز در دنیا حاکم است.
حجت‌الاسلام والمسلمین صاحبی درخطبه دوم اشاره ای به بیانات مقام معظم رهبری داشتند و فرمودند: همه باید تلاش کنند فقر ریشه کن شود، همه باید تلاش کنند که محرومان را از محرومیت بیرون بیاورند وتا آنجایی که در توان کشور است به محرومان کمک کنند.
ایشان در پایان 25 تیر سالروز بهزیستی و تامین اجتماعی را تبریک گفتند،از همه نمازگزاران تقدیر و تشکر کردند.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه کلات
لینک عضویت در کانال
https://telegram.me/emamjomehklatnader
آدرس سایت
www.kalat.mihanblog.com[ جمعه 25 تیر 1395 ] [ 02:53 ب.ظ ] [ سید . ]

خطیب جمعه کلات: حجاب برای زن یک مصونیت هست نه یک محودیت .

خطیب جمعه کلات :


خطیب جمعه کلات در خطبه های نماز جمعه این هفته اشاره به هفته حجاب وعفاف داشت و فرمودند: یکی از کار های رضا خان تغییر لباس و بر سرگذاشتن کلاه شاپو بود ،تعقیر لباس پیامد تغییر فرهنگ، تا انسان با فرهنگ خود خدا حافظی نکند نمی تواند با لباس خود وداع کند .
وی در ادامه گفتند : معمولا چیزهای بی ارزش در کنار مغازه ها پهن می کنند ولی اخباسی که با ارزش هستند در میان گاوصندوق ها ودر جاهای امنی نگه داشته می شود.،حجاب برای یک زن مصونیت هست نه یک محدودیت چون زن از نظر اسلام با ارزش هست اسلام می خواهد از دستبرد انسان های هرزه مصون باشد .


[ جمعه 18 تیر 1395 ] [ 02:00 ق.ظ ] [ سید . ]

خطیب جمعه کلات:عید سعید فطر از بزرگترین اعیاد مسلمانان است .


امام جمعه کلات در خطبه های نماز عید فطر:عید سعید فطر از بزرگترین اعیاد مسلمانان است .
واژه عید از عود به معنی بازگشت و فطر به معنی فطر است یعنی بازگشت به فطرت .
اقا امیرمومنین (ع) فرمودند : هر روز که آن گناه نشود آنروز عید است و در خطبه ای که حضرت در روز عید فطرایراد کردند فرمودند وقتی مردم از منزل ها یشان به طرف مصلای نماز حرکت می کنند یاد بیاورند روزی که همه از قبر ها حرکت می کنند بسوی صحنه قیامت و زمانیکه مردم به نماز ایستاده اند یاد بیاورید روزی را که همه در قیامت در پیشگاه خداوند قرار گرفته وایستاده اند .
وی در خطبه دوم اظهار داشتند: بحث اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل که حضرت آقا حدود چهار سال است وارد ادبیات کلان اقتصادی نمودند و امسال دیگر با ابهام و کنایه اشاره نکردند بطور صریح فرمودند اقدام و عمل و صحبت آقا برای همه نخبگان و صاحب نظران علمی ،کارگزاران و احاد مردم هست که همه باید تلاش کنیم که انشا ا... اقتصاد مقاوتی عملیاتی شود .
[ چهارشنبه 16 تیر 1395 ] [ 08:14 ق.ظ ] [ سید . ]

خطیب جمعه کلات:

خطیب جمعه کلات:
روز جهانی قدس روز فریاد ومقاومت امت اسلامی درمقابل سیاست های تفرقه انگیز است. 


خطیب جمعه کلات در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان داشت :
افکار عمومی و مردم مظلوم فلسطین هرگز جنایات صهیونیستها را فراموش نمی کنند یهودی ها یی که در 68سال قبل جنایات زیادی در دیر یاسین کردند، آنها شکم های تعدادی از زنان حامله را پاره کردند وفرزندان آنان را مقابل چشم مادرانشان کشاند،تعدادی از کودکان فلسطینی را از دیوارهای قدس به پایین انداختند، عده ای از مردان را دست پا بسته داخل شهر چرخاندند وبه رگبار بستند واجساد قربانیان را در دریا انداختند 
حجت الاسلام والمسلمین صاحبی درپایان افزودند روز قدس روز جهانی اسلام است روز برائت از همه ظالمین ومستکبرین عالم است امروز همه مسلمانان به تآسی از امام راحل وبرای دفاع از مظلومان فلسطین شعار مرگ بر اسرائیل را سر خواهند داد، انشاءالله...  خداوند شر همه صهیونیستها را به خودشان بر گرداند شاهد آزادی قدس شریف باشیم . 

پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه کلات در تلگرام 
جهت اطلاع رسانی
https://telegram.me/emamjomehklatnader


[ جمعه 11 تیر 1395 ] [ 10:19 ب.ظ ] [ سید . ]

برگزاری حلقه شجره طیبه صالحین

حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین صاحبی استاد یار (سرمربی) حلقه شجره طیبه صالحین در جمعه بسیجیان مسجد جامع شهر کلات .[ جمعه 11 تیر 1395 ] [ 05:07 ق.ظ ] [ سید . ]

حضور امام جمعه محترم در راهپیمایی روز قدس

حضور با شکوه مردم شهرستان کلات در راهپیمایی روز جهانی قدس[ جمعه 11 تیر 1395 ] [ 03:01 ق.ظ ] [ سید . ]

دعوت امام جمعه کلات از مردم جهت حضور در راهپیمایی

دعوت امام جمعه شهرستان کلات از مردم حزب الله جهت حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس

بسم الله القاصم الجبارین

امت حزب الله شهرستان کلات 


اینک که حساسیت شرایط امت اسلام در مواجهه با استکبار بر کسی پوشیده نیست وتنها راه مقابله با ظلم ودفاع از مظلوم ،مقاومت و استقامت در برابر زیاده خواهی مستکبران عالم است همه شما مومنان روزه دار را به حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس که با تدبیر بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی بعنوان دکترینی جهت ریشه کنی استکبار وصهیونیزم جهانی برایمان یادگار مانده است دعوت می نمایم.

امید که گامهای استوار ومستحکمتان در دفاع از مظلومین به استیفای حقوق مستضعفان عالم از مستکبران جهان سرعت بخشد و ذخیره آخرتتان قرار گیرد.

محمد صاحبی 

امام جمعه شهرستان کلات 
95/4/10


[ پنجشنبه 10 تیر 1395 ] [ 01:34 ب.ظ ] [ سید . ]

عزاداری شب 19-21-23 رمضان در مصلای کلات نادر به روایت تصویر

عزاداری شب 19-21-23ماه مبارک رمضان با حضور وسخنرانی حضرت حجت الاسلام المسلمین صاحبی امام جمعه محترم شهرستان کلات برگزارگردید.[ چهارشنبه 9 تیر 1395 ] [ 10:02 ق.ظ ] [ سید . ]