تبلیغات
ستاد نماز جمعه کلات نادر - مطالب مهر 1395

خطیب جمعه کلات:

جوانان عزیز و همه عزاداران باید در کنار عزاداری و شور حسینی شعور حسینی داشته باشند.حجت‌الاسلام والمسلمین صاحبی امام‌جمعه کلات در خطبه‌های نماز جمعه این هفته که در مصلی صاحب‌الزمان برگزار شده با بیان  اینکه جوانان عزیزما وهمه ی عزاداران باید در کنار عزاداری وشورحسینی شعور حسینی هم داشته باشند اظهار داشت: قرآن کتاب راهنمای همه انسانها است و باید با آن انس بگیرند ،شما ببینید طبق روایات حتی سر مطهر امام حسین (ع) بالای نیزه قرآن تلاوت می کردند و این پیامی هست برای همه ی عاشقان و محبین آقا که با قران زندگی کنند ودر همه حال تلاوت وتدبر در آیات نوانی قران داشته باشند.
وی در ادامه تصریح  کرد: طبق فرمایش امام صادق (ع) سوره فجر به نام امام حسین (ع )نامگذاری شده است شاید بخاطر اینکه مصداق بارز آیه ایتها النفس المطئنه وجود مقدس سیدالشهداء است در ابتداد این سوره خداوند پنج قسم بیدار کننده و هشدار دهنده می دهد که در نوع خود بی سابقه است .
خطیب جمعه کلات درادامه افزود:امروز در ایران مراسم شیرخوارگان علی اصغر امام حسین برگزار شد الحمدا... بسیار با شکوه وبا عظمت بود،دشمنان ما از این حرکت خیلی نارحتند و از این همایش بعنوان بمبهای خطر ناک یاد کردند که ایران در حال سربازگیری است و 114 فیلم کوتاه بر علیه این حرکت زیبا ی حسینی که زنان ما فرزندان خودشان را بیمه علی اصغر می کنند ساخته اند . وحتی در انگلیس لایحه بر علیه این همایش تصویب می کنند.
وی در پایان از همه عزیزانی که حمایت خود را از کشاورزان کلاتی بالاخص نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی که در مورد لغو مسدود کردن چاه های سطحی شهرستان اقدام نمودن تشکر کردو افزود: بنده قبلا هم عرض کردم این ها بعنوان چاه نیستند و فقط آب های سطحی است که اگر کشاورزان و باغداران زحمتکش و پر تلاش کلاتی استفاده نکنند از کشور خارج می شود ، و در سالی که مقام معظم رهبری بعنوان اقتصاد مقاومتی واقدام عمل نام گذاری کرده اند و همچنین حمایت از کشاورزان و روستایان مسدود کردن این چاه ها کار پسندیده ای قطعا نیست و موجب نارضایتی و دلسردی کشاورزان عزیز خواهد شد.

https://telegram.me/emamjomehklatnader


[ جمعه 16 مهر 1395 ] [ 09:25 ب.ظ ] [ سید . ]

همزمان با سراسر کشور و جهان:

همزمان با سراسر کشور و جهان: حجت الاسلام و المسلمین صاحبی امام جمعه محترم شهرستان از برگزاری همایش شیرخوارگان حسینی در شهر کلات وبخش زاوین و دهستان هزار مسجد همزمان با سراسر کشور و جهان خبر داد.
حجت الاسلام صاحبی بادعوت از همه مردم بیان کرد : همه ساله در اولین جمعه از ماه محرم مراسمی با عنوان شیرخورگان حسینی(روز جهانی حضرت علی اضغر (ع) ) در سراسر دنیا برگزار می شود.
همایش شیرخوارگان حسینی در هئیت ابوالفضلی فردا ساعت ۹ صبح جمعه و با حضور مردم برگزار می شود.

[ پنجشنبه 15 مهر 1395 ] [ 02:30 ب.ظ ] [ سید . ]

خطیب جمعه کلات :


✅ حجت الاسلام والمسلمین صاحبی امام جمعه شهرستان در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشتند :
بحث ساماندهی و هیات ها و مساجدها برای دهه محرم باید برنامه‌ریزی شودو باید محرم با حضور جوانان داغ تر و گرمتر برگزار شود. 
امام‌جمعه کلات در خطبه دوم با تبریک هفته نیروی انتظامی فرمودند: آرزوی همیشگی انسان ها، دنیایی صلح و آرامش بوده ولی همیشه عده‌ای با زیر پا گذاشتن ارزش ها حریم جامعه را متشنج و چهره آن را آلوده می سازند برای جلوگیری و مقابله با این افراد هنجار شکن نیاز به یک نیروی مقتدر،  هوشیار و بصیر هست که نیروی انتظامی نیاز جامعه آرمانی است. 
ایشان درادامه بیان داشتند :نیروی انتظامی برای بر پایی این امنیت و آرامش جامعه شهدای زیادی هم تقدیم نظام و انقلاب کرده است،نام پلیس در هر جامعه همان قدر که برای تبهکاران و قانون شکنان وحشت آفرین است برای مردم جامعه آرامش زا و ارمغان او را اطمینان وامنیت است. 
وی در پایان از جناب سرهنگ شفائی و پرسنل نیروی انتظامی به خاطر امنیت و آرامش که در سطح شهرستان بر قرار است تشکر کردند. 
✅پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه کلات

لینک عضویت در کانال 
https://telegram.me/emamjomehklatnader
آدرس سایت 
www.kalat.mihanblog.com


[ شنبه 10 مهر 1395 ] [ 03:40 ب.ظ ] [ سید . ]

خطیب جمعه کلات:

خطیب موقت جمعه کلات : امروز همه می‌دانند جرم واقعی ما از دید جهانخواران و متجاوزان دفاع از اسلام و رسمیت دادن به حکومت جمهوری اسلامی ایران است. 

حضرت حجت الاسلام والمسلمین صلاحیان خطیب موقت کلات در خطبه های نماز جمعه این هفته بیان داشتند. 
از مهمترین وظیفه یک زن خانه داری  است که کمترین کوتاهی در انجام این وظیفه پایه های خانواده و جامعه را متزلزل می کند،حضرت زهرا (س) به این نقش اساسی توجه و عنایت خاصی داشت.
ایشان در ادامه فرمودند :طرح پیشنهادی رسول خدا (ص) به علی و فاطمه در عرصه وظایف خانوادگی نه زن سالاری را تجویز می کند و نه مرد سالاری را بلکه در بردارنده تقسیم کار عادلانه در سایه سار ایثار و صمیمیت است. 
امام‌جمعه موقت کلات در خطبه دوم اظهار داشتند:حمله رژیم عراق به جمهوری اسلامی ایران و آغاز جنگ تحمیلی هشت ساله در سال 1359 که در بعد از ظهر 31 شهریور که بعد از 20 ماه مقدمه چینی مرزهای ایران اسلامی را مورد تجاوز قرار داد، پیروزی جمهوری اسلامی ایران نشانه انقلابی بودن و مطیع امر ولایت بودن مردم است. 
امام‌جمعه موقت کلات در پایان افزودند: امروز همه می‌دانند جرم واقعی ما از دید جهانخواران و متجاوزان دفاع از اسلام و رسمیت دادن به حکومت جمهوری اسلامی به جای نظام طاغوت ستمشاهی است. 
✅پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام جمعه کلات

لینک عضویت در کانال 
https://telegram.me/emamjomehklatnader
آدرس سایت 
www.kalat.mihanblog.com


[ شنبه 3 مهر 1395 ] [ 10:28 ق.ظ ] [ سید . ]